Gydymo paslaugos

Mūsų klinikoje gydomi įvairių sveikatos sutrikimų varginami žmonės, taip pat atliekamos procedūros ligų prevencijos tikslais.

Tradicinėje kinų medicinoje teigiama, kad organizmas funkcionuoja dėka harmoningo Qi – energijos – cirkuliavimo kanalais. Kuomet atsiranda sutrikimas asmens mąstysenoje, jausmuose, elgsenoje, toji gyvybinė energija iškrypsta, užsistovi, neprateka ir pasirodo įvairūs simptomai bei ligos. Kanaluose yra vietos, vadinamos akupunktūriniais taškais arba, teisingiau, rezonatoriais, kuriuos veikiant adatomis, moksa, masažu ar Qi Gong, galima reguliuoti, atkurti adekvačią energijos apytaką.

Tradicinės kinų medicinos metodais galima gydyti bet kokią ligą, tačiau suvokiant, kad ne visada tai reiškia išgydyti; kartais tiesiog palengvinami, sušvelninami simptomai, nuraminama, sumažinamas šalutinis vartojamų medikamentų poveikis. Rezultatai ypač priklauso nuo to, ką pats pacientas modifikuos savo gyvenime – ne vien įpročiuose, bet ir mąstysenoje, jausmuose. Taipogi priklauso nuo ligos trukmės, organizmo rezervų, gretutinių patologijų. Todėl gydymo rezultatai ir trukmė labai kinta priklausomai nuo minėtų faktorių ir yra individuali kiekvienam pacientui.

 

Pasaulio sveikatos organizacija PSO yra sudariusi ilgą sąrašą ligų ir būklių, kurioms esant akupunktūros taikymas yra pagrįstas klinikiniais tyrimais.

Kaune įsikūrusioje Tradicinės kinų medicinos klinikoje teikiame refleksoterapijos paslaugas: akupunktūra, šildymas moksa.