Kinų medicinos patarimai, kaip prižiūrėti nagus pavasarį

Kinų medicinos patarimai, kaip prižiūrėti nagus pavasarį

Nagų būklė susijusi su viso organizmo savijauta

Nors yra sakoma, kad akys – sielos veidrodis, o oda – atversta žmogaus sveikatos knyga, svarbu atkreipti dėmesį į dar vieną svarbų mūsų organą – nagus.

Nagų išvaizda ir spalva, panašiai kaip oda, taip pat labai daug pasako apie žmogaus sveikatą. Svarbi jų išvaizda, faktūra, tvirtumas. Nagai gali pasufleruoti net ir tai, koks metų laikas. Pavyzdžiui pavasarį, po žiemos, nagai tiesiog reikalauja vitaminų ir rūpestingo dėmesio.

Kaip pavasarį atgaivinti nagus, kad jie puoštų moterį ir liudytų apie jos puikią sveikatą? Kinų medicinos žinovė gydytojas Genovaitė Pečiulytė kalba apie energetinius dalykus. Nagai yra raginis odos darinys. Todėl silpni nagai, kaip ir plaukai, praranda žvilgesį, jei žmogaus energetika yra silpna.

Kinų medicina į moters organizmą žiūri kaip į visumą, kaip į energetinę sistemą. Todėl neatsitiktinai kalbant apie nagų grožį ir sveikatą, dažniausiai užsimenama ne tik apie plaukus, odos būklę bei kitus gyvybiškai svarbius organus ir jų energinių kanalų susikryžiavimo taškus.

Kalbant iš rytų medicinos pusės, svarbu, kad moteris nepamirštų, kad yra vertybė fizine ir energetine prasme.

Labai universalus masažas: moterų taškas

Štai labai konkretūs kinų medicinos specialistės gydytojos Genovaitės Pečiulytės patarimai: kaip atrodyti gražiai ir kokiais kinų masažais galima pastiprinti nagus ir ne tik juos.

Ir fizine, ir energetine prasme moteris savo organizmui galėtų padėti pamasažuodama vieną rezonatorių kojoje (blauzdoje). Iš vidinės kojos pusės, keturi pirščiukai aukščiau vidinio kauliuko, iš karto už blauzdikaulio atgal. Ten jaučiasi nedidelis įdubimas. Šitą tašką kinų medicina dažnai vadina „Amžinosios jaunystės tašku”, ar „Moterų tašku”. Nes jame susikerta keturi energetiniai kanalai: kasos, blužnies, kepenų ir inkstų. Tarsi masažuojame vieną tašką, bet paveikiame tris kanalus.

Moteriai būtų labai naudinga pasimasažuoti šį rezonatorių – kiekvieną dieną ar tiesiog kai prisimena jį. Tiesiog pasukioti nykščiais ratukus šioje vietoje. Taip ji suaktyvins visus kanalus, kuriais tekanti energija teigiamai paveiks įvairias organizmo sferas. Žinome, kad inkstai nulemia plaukų gausumą, jų purumą. Nuo kepenų priklauso žmogaus nagų būklė. Taigi, jei norite, kad pavasarį nelūžinėtų nagai, būtinai pasinaudokite šiuo tašku. Nuo kasos ir blužnies priklauso bendra gera savijauta, kad moteris nesijaustų pernelyg vangi, kad nesikauptų nereikalingi gramai, kad gerėtų trijų tarpusavyje susijusių organų tekstūra: nagų, plaukų ir odos.