Neijing mokyklos

istorija

prasideda Ispanijoje, kur įsteigta tarptautinė Neijing mokykla. Jos steigėjas – gydytojas, tradicinės kinų filosofijos ir medicinos žinovas dr. Jose Luis Padilla Corral.

Maestro Padilla yra Gydytojas iš didžiosios raidės, humanistas, idealistas, nenuilstantis tradicinės kinų medicinos tyrinėtojas, praktikas bei mokytojas, padaręs gydymą menu, o meną – gydymu. Daugiau informacijos apie Maestro Padilla galite rasti čia. >>

Neijing centras Tian, Ispanijoje

Sveikatos priežiūros (tausojimo) studijų ir asmeninio vystymosi centras TIAN – tai
centrinė Neijing mokyklos būstinė, esanti Pozoamargo vietovėje, Cuenca
provincijoje, Ispanijoje. Centrinė būstinė įsikūrusi unikaliame pastate, turinčiame kinų ideogramos TIAN formą. Tai „gyvenanti“ ideograma, idėja, perkelta į formą.
TIAN yra svarbi kinų filosofijos sąvoka, reiškianti „Dangaus jėga“, „Dangus“, „Žvaigždžių žmogus“. Šis Centras – tai originalus projektas, neturintis pirmtakų nei precedentų, nesusitapatinantis su jokia religija, filosofija ar bet kokia kita jau žinoma samprata, tačiau atsižvelgiantis į visas dvasinio žmonijos vystymosi apraiškas. Jo idėja ir tikslas – atkurti, atgaivinti, išgelbėti šiuolaikiniame žmoguje „žvaigždžių žmogaus“ savybes: sąmoningą suvokimą, kad yra menkas Dangaus akivaizdoje, įsiklausymą į Dangaus siunčiamus ženklus, pasitarnavimą kitiems savo sugebėjimų pagrindu, kuklumą ir paprastumą, kartu išsaugant savo idealus bei orumą.

Scroll to Top